Hesabım Sipariş Durumu Favorilerim Banka Hesap Numaraları Yardım

 Türkiye'nin Lider Moda Sitesi

www.modaakimi.com  en çok aranan tasarımları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mayıs 2013’de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, birçok Türk Tasarımcının ürünlerini internette satışa alıcıya ulaşmasında vesile oldu. 50 bini aşkın üyesi ve tecrübeli satış ekibi ile hizmet veren modaakimi.com  kurduğu operasyon merkezinden her gün onlarca paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

 

Güvenli Alışveriş

modaakimi.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.modaakimi.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. modaakimi.com, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook ve Instagram e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan ve Instagram’ dan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

 

Kalite Garantisi

Satılan ürünlerin  kalitesi, ürünlerin seçimi ve depoda paketleme aşamasında %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

 

 

SOSYAL MEDYADA MODA AKIMI
-webkit-box-shadow: 0 0 10px 0 rgba(0,0,0,0.2); box-shadow: 0 0 10px 0 rgba(0,0,0,0.2);